Recenzja slotu Magic Target

magic target od wazdan

Magic Target ma wszystkie cechy klasycznej maszyny do gry w owoce, z symbolami składającymi się z tych, które można znaleźć w takiej grze, w tym klasyczny dzwonek, 7 symboli i oczywiście owoce. Jednak jest to wideo-slot z twistem, z kilkoma dodatkowymi symbolami, takimi jak Joker Wild lub symbole scatter armaty i bomby armatniej. Z animowanymi symbolami, żywymi kolorami, zabawną muzyką i armatą eksplodującą za każdym razem, gdy wygrasz, Magic Target jest grą o bardzo przyjemnym temacie.

magic target gra

Funkcje i gry bonusowe

Joker jest symbolem Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Scatter i symbolu Multiplier, a także ma swoją własną wartość płatniczą.

Symbole Scatter występują w postaci bomby, która płaci za 3 lub więcej wylądowane na dowolnej pozycji na bębnach. Kiedy 3, 4 lub 5 symboli rozproszenia pojawi się na bębnach od lewej do prawej, zaczynając od pierwszego bębna, 10 darmowych spinów zostanie nagrodzonych. Darmowe spiny nie mogą zostać ponownie uruchomione, jednak dają szansę na jeszcze większe wygrane.

Odpal armatę, zdobądź darmowe spiny

W grze Magic Target występuje 11 symboli, z których 10 ma swoją własną wartość płatniczą, w tym symbol jokera i symbol rozproszenia oraz mnożnik armaty, który służy do podwajania wygranych. Dziki jest zdecydowanie najlepiej opłacanym symbolem, który wynagradza 500 za wylądowanie 5 dzikich na linii wypłat, to plus szansa na podwojenie wygranej dzięki mnożnikowi, nie wspominając już o tym, że w procesie wylądowania 5 dzikich może powstać kilka kolejnych linii wygrywających, co daje naprawdę ekscytujące możliwości wygranej.

SymbolDwie na linii wypłatTrzy na linii wypłatCztery na linii wypłatPięć na linii wypłat
Joker (dziki)0.5x4x50x250x
Armata2x15x50x
Korona0.25x1.5x10x50x
Dzwonek0.25x1.25x5x25x
70.25x0.75x3.25x12.5x
Arbuz, Winogrona0.5x2x10x
Gruszka, śliwka, truskawka0.25x1x5x

W tym miejscu pojawiają się symbole Multiplier, gdy armata pojawi się na środkowym bębnie podczas rundy Darmowe Spiny, wygrana zostanie podwojona.

Podsumowanie recenzji Magic Target od Wazdan

Podsumowując, Magic Target jest zaskakująco zabawną i przyjemną grą slotową. To, co wygląda na pozornie uproszczoną grę, choć jasną i kolorową, z dość podstawowym projektem, okazuje się być urzekające w najbardziej wspaniały sposób. Prostota jest urocza i dzieje się wystarczająco dużo, aby zapewnić Ci rozrywkę na wiele godzin. Zdecydowanie warto spróbować.

❓ Ile linii wypłat ma gra slotowa Magic Target?

Magic target to eksplodujący 5-bębnowy video slot z 20 liniami wypłat.

❓ Jaki jest RTP slotu Magic Target?

RTP tego slotu wynosi 96,63%.

❓ Jakie są limity zakładów w automacie Magic Target?

Kwoty zakładów wahają się od 0,7 zł do 700 zł, więc gracze na każdym poziomie zaawansowania mogą cieszyć się tym, co jest w ofercie.

❓ Czy gra slotowa Magic Target posiada funkcję Darmowe Spiny?

✅ Tak! Musisz zebrać 3 lub więcej symboli Scatter, aby otrzymać Darmowe Spiny.

Piotr Marszewski

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *