Recenzja Ultimate Hot

Ultimate Hot

Temat i fabuła

Seria gier „Hot” od EGT to ogromna franczyza gier w stylu maszyn owocowych o różnej prostocie lub złożoności. Ta gra jest prosta.

Motywem przewodnim jest tutaj stary, szkolny jednoręki bandyta. Większa grafika, ale nadal przedstawia owoce, gwiazdy i szczęśliwe siódemki.

ultimate hot gra

Grafika, dźwięki i animacje

Grafika jest prosta, ale czysta. Bębny są czarne z zielonym tłem i nałożonymi na nie wyraźnymi symbolami.

Animacje dodają tylko tyle pikanterii, aby wszystko wyglądało dobrze.

Efekty dźwiękowe to tylko podstawowe dźwięki obrotu i wygranej. Nie ma muzyki, która mogłaby urozmaicić grę.

ultimate-hot-grafika

Funkcje gry

Ultimate Hot to slot z trzema bębnami i trzema rzędami. Trzy dowolne symbole na wszystkich trzech bębnach w linii prostej dają wygraną. Daje to pięć linii wygranych.

Ultimate Hot posiada podstawową funkcję gamble, gdzie gracz może podwoić lub podwoić swoje wygrane. Posiada również funkcję jackpota (szczegóły poniżej), ale nie ma gry bonusowej.

Nie daje to zbyt wiele możliwości gry, ale ten rodzaj gry w stylu maszyny owocowej jest raczej dla fanów starych, minimalistycznych slotów.

Jokery, bonusy i darmowe spiny

Nie ma dzikich symboli ani gier bonusowych.

W grze znajdują się cztery progresywne jackpoty. W porządku rosnącym są to jackpoty: trefl, karo, serce i pik.

Na koniec każdego obrotu może zostać uruchomiony jackpot. Jeśli tak się stanie, gracz otrzymuje grę picking, w której rozdanych zostaje 12 kart. Gracz odwraca karty twarzą do góry, aż do momentu, gdy będzie miał trzy karty w tym samym kolorze. Gracz wygrywa wtedy jackpota w tym kolorze.

Rozmiary zakładów, RTP i wariancja

Zwrot dla gracza wynosi 95,51%, czyli znacznie poniżej naszej średniej, która wynosi około 96%.

darmowa-gra-ultimate-hot

Zakres zakładów na testowanej przez nas stronie wahał się od minimalnego zakładu za spin o wartości 0,05 $/£/€/zlotych do maksymalnego o wartości 30,00 $/£/€/zlotych za spin. Zmienność tej gry jest niska.

Podsumowanie

Podczas gdy ten slot jest dobrze zrobionym minimalistycznym slotem w stylu maszyny owocowej, jest wiele innych slotów, które robią równie dobrą robotę. I te sloty nie są tak drogie do gry, z wymuszonym RTP. Mają one również tendencję do wyższej zmienności niż ten, więc są lepiej dopasowane do naszych preferowanych strategii.

Żadna ilość jakości w grze lub stylu nie może zrekompensować RTP. Daj sobie spokój.

Piotr Marszewski

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *